Logotipas

Apie mus Apie IR šildymą Produktai Informacija atsisiųsti Kontaktai

Apie mus
Apie IR Šildymą
Produktai
Informacija atsisiųsti
Kontaktai
Produktas

UAB "Vidisa" yra oficialus atstovas Ikoline produkcijos visoje Europoje.

UAB „VIDISA“
Prienų g. 25, Birštonas LT-59202
Lithuania
Tel. +370 319 55351
Tel./faks. +370 319 55435
E-mail:info@ikoline.lt

 

Jūsų E. paštas
Žinutė:

APIE GAMINTOJĄ

Gamybos bendrovė "Ikoline" įkurta 2006 metais Rusijoje, įgyvendinant pažangias naujų tehnologijų šildymo sistemas. Infraraudonųjų spindulių šildytuvų yra tik pirmas žingsnis į bendrovės "Ikoline plėtrą. Kompanija Ikoline" specializuojasi į gamybos šildymo sistemų ir kontrolės modulius, įvairių sistemų šildymo ir oro kondicionavimo galimybes.

Moderni įranga sumontuota gamybos bendrovėje "Ikoline" daugeliu atvejų neturi analogų Rusijoje, tai pat ir Europoje. Gamybinis cechas suprojektuotas ir pagamintas specialiai "Ikoline", diegiant novatoriškus sprendimus prisidėjo pirmaujančios gamybos įrengimų gamybos įmonės iš Europos.

Serijinės gamybos bendrovė "Ikoline" sertifikuota pagal tarptautinius kokybės standartus, patvirtinančius, kad pagal kokybės vadybos sistemą įmonė visiškai atitinka tarptautinius reikalavimus, kuriuos pripažįsta daugiau nei 120 šalių.

Įmonė "Ikoline" gavo Valstybinės sanitarinės ir epidemiologinės tarnybos sertifikatą Rusijoje, patvirtinantį ekologišką ir saugų gamybos procesą.

Bendrovė užtikrina, kad naudoja aukštos kokybės ir ekologiškas medžiagas, tai užtikrina ilgą šildytuvų tarnavimo laiką. Produkcijai suteikiama 5 metų garantija.

Specialus produkto pasas, atitikties sertifikatai patvirtina patikimumą, bei užtikrina įmonės aptarnavimo įsipareigojimą po produkto pardavimo. 

© 2011 UAB "Vidisa"